Vítejte

do světa moderní domácnosti,

v němž se elegance snoubí s technologií. Chladničky HITACHI jsou nejen krásné na pohled, nýbrž poskytují to nejlepší, co je v současných technologických možnostech firmy, s ohledem na úsporu energie, snižování uhlíkové stopy, dokonalé a bezpečné uchovávání potravin a komfort obsluhy. Efektivně tak přispívají ke zvýšení kvality života každé domácnosti.4 roky bezplatný
servis
Společnost Elmax Store a.s., coby výhradní distributor značky Hitachi na českém a slovenském trhu, je přesvědčena o špičkové kvalitě a spolehlivosti všech produktů této značky. Proto se rozhodla vyhlásit akci, v rámci níž poskytuje zákazníkům prostřednictvím své distribuční sítě (prodejců elektrospotřebičů, kuchyňských studií a výrobců kuchyní) bezplatný prodloužený servis. Pro získání prodloužené čtyřleté záruky stačí jediné: zaregistrovat produkt zakoupený v oficiální maloobchodní síti na níže uvedeném odkaze.
Zákaznický
servis
Našim zákazníkům poskytujeme plný servis od prvního kontaktu, až po vyřešení opravy. Pokud se na vašem spotřebiči Hitachi vyskytne závada, využijte prosím některý z kontaktů uvedených na následujících stránkách.
LED osvětlení

Úsporné LED osvětlení s velkou svítivostí je součástí všech lednic HITACHI a poskytuje dokonalý přehled o uložených potravinách.

Auto Display

Panel regulátoru se automaticky zobrazí pouze tehdy, když se někdo přiblíží. Následně regulator poskytne uživatelsky přivětivé pokyny.
Pokud tato funkce není v činnosti, chladnička působí čistým dojmem a nabízí jednolitý, úhledný vzhled, který se skvěle hodí k vašemu nábytku.

Mrazící zásuvka Easy Storage

Rozměrné potraviny snadno uložíte v objemných zásuvkách, jejichž hloubka je až 25 cm.

Police z tvrzeného skla

Police, odolné proti poškrábání, horku a rozlití, každá unese až 100 kg zátěže

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

14. srpna 2018
Aero-Care - nová technologie prodloužení trvanlivosti potravin
Zelenina a ovoce tvoří podstatnou a nepotradatelnou součást lidské stravy. Nutriční hodnota čerstvé zeleniny již ve dnešní době není ničím zastupitelná. Ovšem pokud nemáme zrovna zahrádku před domkem, důležitost konzumace čerstvé zeleniny se může stát palčivým problémem. HITACHI proto přichází na trh se specializovanou technologií, která umožňuje prodloužit trvanlivost zeleniny a ovoce až na dvojnásobek běžně možné doby uskladnění.
13. srpna 2018
Revoluční řešení v oblasti energetických úspor
HITACHI přináší zvýšené možnosti úspor využitím několika vzájemně provázaných technologií, použitých v oblasti konstrukce nových chladniček do domácnosti.  Výsledkem je nemalá finanční úspora oproti lednicím standardní konstrukce a zlepšení parametrů chladících zařízení. Provoz se tak stává efektivnější a dokonalejší, což vede také mimo jiného k prodloužení trvanlivosti uložených potravin při správném uskladnění.
7. srpna 2018
Hitachi se vrací na český trh chladniček

Japonská firma Hitachi působí na trhu už od začátku 20. století, zasahuje od výroby komponent pro automobilový průmysl přes velké stavební stroje, jako jsou jeřáby či bagry, satelitní systémy až po spotřební elektroniky a domácí spotřebiče. Na českém trhu nyní získává právě v poslední jmenované kategorii stabilní zázemí a šance pro smysluplný rozvoj díky společnosti Elmax Store, která na zdejší trh dodává také výrobky značek Brandt, De Dietrich či Romo.

Kde koupíte spotřebiče
Prohlédněte si nejbližší prodejce
Kde koupit

Web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci obsahu cookies. Interakcí s webem s tím souhlasíte.