7
srp
Automatický výrobník ledu s dávkovačem
S tímto zásobníkem budete mít chlazenou vodu, ledové kostky a tříšť vždy po ruce!

Patříte mezi fanoušky dobře vychlazeného nápoje nebo ledové tříště? Horko unavuje a každý máme někdy náročný den, kdy se nám nic nechce a každá práce navíc je unavující. Když si ale dopřejete nějaké dobře vychlazené pití nebo oblíbenou ledovou kávu, hned vám bude lépe. S lednicí side-by-side od Hitachi budete mít vychlazenou vodu, led a ledovou tříšť ihned po ruce. Postačí nalít do zásobníku minerální nebo jinou čistou vodu a chladnička zajistí přípravu chlazené vody automaticky.

mineral-water-1532300.jpg

Obsluha je velmi jednoduchá! Stačí, když zvolíte režim dávkování (voda, ledové kostky nebo tříšť), vložíte sklenici, zatlačíte na páčku a počkáte, až se sklenice naplní. Po naplnění uvolníte tlak a dávkování se zastaví. Jednodušší to být nemůže.

DÁVKOVAČ CHLAZENÉ VODY SE ZÁSOBNÍKEM.jpg

Dávkovač vody je umístěn v „minibaru“ s osvětlením na dveřích chladničky. Výrobník ledu se nachází v horní části mrazícího oddílu a zásobník s drtičem ledu je umístěn na vnitřní straně dveří mrazícího oddílu.

AUTOMATICKÝ VÝROBNÍK LEDU S DÁVKOVAČEM.jpg

Vyzkoušejte náš recept na osvěžující mátovo-okurkovou limonádu:

Ingredience:
1 okurka
1,5 litru vody nebo sodovky
12 g třtinového cukru (nemusí být)
Hrst mátových lístků
Led

Postup:
Okurku nakrájíme a vhodíme do vody nebo sodovky. Přidáme lístky máty.
Vmícháme třtinový cukr, vychladíme a podáváme s ledem.

lemon-3010065_1920.jpg
Kde koupíte spotřebiče
Prohlédněte si nejbližší prodejce
Kde koupit

Web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci obsahu cookies. Interakcí s webem s tím souhlasíte.