2
říj
Chlazení Dual Fan a VIP

Díky revolučním technologiím patří chladničky Hitachi mezi špičky v šetření energiemi. Invertorový kompresor spolu s Dual Fan a VIP udělají z vaší chladničky nejúspornější spotřebič ve vaší kuchyni.

Většina lidí dnes již při nakupování elektrospotřebičů hledí nejenom na jejich novodobé technologie a dizajn, ale také na jejich úsporu energie. Staré spotřebiče končí ve sběrech, protože se jejich používání nevyplácí.

Lednice Hitachi přichází s revolučními technologiemi úspory energie a zároveň vysokým výkonem. Rozdíl poznáte už při prvním výpisu za energie.

První z nich jsou výkonný a účinný invertorový kompresor a ventilátory Dual Fan. Kompresor poskytuje mimořádně spolehlivé chlazení tím, že vytváří velké množství chlazeného vzduchu a současně reguluje chladící výkon.  Dva nezávislé ventilátory Dual Fan pak rozptylují vychlazený vzduch podle potřeby buď do chladničky, mrazničky, obou části současně nebo zvlášť do oddílu pro zeleninu a ovoce. Tato souhra zaručuje intenzivní a spolehlivé chlazení při spotřebě co nejmenší energie.

Inverter motor.jpg

Dual fan.jpg

Hned po invertorovém kompresoru a ventilátoru jsou Vakuové Izolační Panely VIP nejdůležitější úspornou technologii šetřící energii. Chladničky s VIP technologií mají v bočních stěnách tepelnou izolační desku, jejíž vlastnosti jsou mnohem lepší, než má běžný polyuretan a další konvenční izolační materiály. Klíčem k úspoře energie je udržet stabilní teplotu uvnitř chladničky. Pokud teplý vzduch proniká dovnitř nebo studený uniká ven, kompresor musí spotřebovat hodně energie, aby vzduch v chladničce opět ochladil. Izolace VIP zabraňuje pronikání teplého vzduchu dovnitř nebo unikání studeného z chladničky.

VIP izolace.jpg


Díky těmto revolučním technologiím patří lednice Hitachi mezi špičky v úsporách energie. Nemusíte platit velké peníze za provoz objemné lednice. Invertorový kompresor spolu s Dual Fan a VIP udělají z vaší chladničky nejúspornější spotřebič ve vaší kuchyni.

Hitachi_191216_Hires.jpg

R-WB480PRU2-GBK.jpg

Kde koupíte spotřebiče
Prohlédněte si nejbližší prodejce
Kde koupit

Web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci obsahu cookies. Interakcí s webem s tím souhlasíte.