9
říj
EMS - Eco Monitoring Sensor
Lednice Hitachi přichází s unikátním čidlem EMS, které automaticky zapíná nebo vypíná režim úspory energie.

V dnešní době je kladen důraz na šetření energiemi. Každý elektrický spotřebič využívá energii, už když je zapnutý v zásuvce. Proto se často apeluje, abychom vytahovali ze zásuvky spotřebiče, které právě nepoužíváme. Toto pravidlo ale nelze použít na všechny spotřebiče, mezi jinými ledničku. Pokud chceme udržovat potraviny stále čerstvé a v chladu, musí být chladnička pořád zapnutá. Jinak by se potraviny zkazily a nemělo by to smysl mít lednici.

ReK_SBS Catalog Hires_re.jpg

Pokud jste ale často na cestách nebo mimo domov, je škoda, aby chladnička vytvářela stejnou energii, jako když jste doma a dveře chladničky často otevíráte. Nejvíce energie totiž chladnička spotřebovává během otevřených dvířek.

Se zajímavým řešením přichází lednice Hitachi s čidlem EMS, které monitoruje pohyb kolem ledničky a upravuje podle toho spotřebu energie. Jedná se o funkci, která zjišťuje, zda je v blízkosti chladničky přítomná osoba a automaticky zapíná nebo vypíná režim úspory energie. Pokud se před chladničkou nikdo nenachází, zapíná úsporu energie a tím snižuje vaše náklady za inkaso. Jakmile se k chladničce někdo přiblíží, režim úspory energie se vypne a chladnička pracuje normálně.

Už nemusíte mít výčitky, že lednici dlouho nepoužíváte a přesto spotřebovává hodně energie.

DIA_room_Image.jpg

EMS.jpg

EMS.png

Kde koupíte spotřebiče
Prohlédněte si nejbližší prodejce
Kde koupit

Web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci obsahu cookies. Interakcí s webem s tím souhlasíte.