4
zář
No Frost - Už žádné odmrazování

Technologie No Frost zabraňuje námraze v chladničce a mrazáku. Už nikdy nebudete muset odmrazovat!

Pamatujete na dobu, kdy se všechny potraviny z lednice musely vyndat a počkat, až se vzniklá námraza odstraní? Tohle už je naštěstí minulostí. V dnešní době už nemusíte ledničky a mrazáky odmrazovat. Pokud vaše lednice disponuje technologii No Frost, led se v ní nebude vytvářet! Tato technologie chrání vaše potraviny, které zůstanou déle čerstvé, protože se v lednici nezdržuje vlhký vzduch. V mrazničce se potraviny rychleji zamrazí a hlavně nebudou obaleny vrstvou ledu. Tato technologie šetří nejen vaši energii, ale ušetříte také hodně místa, které by před tím zabírala námraza.

Jak tato technologie funguje?

Výparník, umístěný mimo chladící a mrazící oddíl vysušuje vzduch, přičemž ventilátory vhánějí chladný suchý vzduch do jednotlivých oddílů. Vlhkost se takto transportuje z prostoru pro potraviny do prostoru výparníku, kde se vysráží na výparníku. Tento následně prochází automatickým odmrazováním, přičemž kondenzát vyteče do nádobky umístěné vně nad kompresorem v zadní části chladničky. Tím se účinně zabrání vzniku kondenzátu a nežádoucí námrazy v prostoru.

Všechny chladničky Hitachi jsou vybaveny technologií No Frost!


Kde koupíte spotřebiče
Prohlédněte si nejbližší prodejce
Kde koupit

Web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci obsahu cookies. Interakcí s webem s tím souhlasíte.