26
zář
Oddíl Easy Access

Pokud máte pořád přeplněný mrazák a nemůžete v něm dlouho nic najít, lednice Hitachi mají řešení - praktický oddíl Easy Access.

V dnešní době mrazák vlastní každá domácnost. Zamrazujeme různého druhu potraviny od masa až po ovoce. V létě velkou část v mrazáku zabírá zmrzlina a výrobníky na ledové kostky. V zimě tam skladujeme třeba ovoce a zeleninu z léta abychom si i v zimních dnech mohli pochutnat na zdravém smoothie nebo koktejlech. Největší část pak zabírá maso, ale také polévky, hotové obědy, hranolky a třeba i zákusky, které nám zbyly z oslavy. Je toho opravdu hodně, co všechno musí mrazák pojmout. Proto se často stane, že v něm nemůžeme najít to, co právě potřebujeme rozmrazit, protože jsou šuplíky příliš přeplněné.

Dvojdveřové kombinované lednice Hitachi disponují velmi praktickým oddílem Easy Access. Jde o horní část mrazáku, která není uzavřená, a tudíž je ihned přístupná po otevření dveří. Můžete tam uložit potraviny, které víte, že budete za krátký čas vytahovat, nebo potraviny, které by se v šuplíku špatně hledaly.

18_03_SBF_H1.jpg
DIA_room_Image.jpg

Kde koupíte spotřebiče
Prohlédněte si nejbližší prodejce
Kde koupit

Web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci obsahu cookies. Interakcí s webem s tím souhlasíte.