25
čvc
Nová technologie Aero-Care zaručí prodloužení trvanlivosti potravin
Zelenina a ovoce tvoří podstatnou a nepostradatelnou součást lidské stravy. Nutriční hodnota čerstvé zeleniny a ovoce je v dnešní době velmi důlažitá. Pokud ovšem nemáme zrovna zahrádku před domkem, důležitost konzumace čerstvé zeleniny se může stát palčivým problémem. Hitachi přichází na trh s exkluzivní technologií, která umožňuje prodloužit trvanlivost zeleniny a ovoce až na dvojnásobek.
Podstatou technologie jsou tři základní, vzájemně se doplňující prvky:

1. Platinový katalyzátor pro regeneraci CO2

Platinový katalyzátor udržuje v zásuvce vysokou koncentraci oxidu uhličitého. Objemná zásuvka pro zeleninu tak uchová svůj obsah až 2x déle čerstvý. Katalyzátor rozkládá vznikající etylen (hnilobný plyn) a pachové složky a vytváří tak ještě více oxidu uhličitého.

2. Dokonalá izolace, udržující v zásuvce CO2

Konstrukce a izolace zásuvky udržuje uvnitř vyšší koncentraci oxidu uhličitého než ve vzduchu. Výsledkem je, že zelenina uvolňuje méně živin a vody a je pak déle čerstvá bez ztráty minerálů a chuti.

3. Řízení vlhkosti

Podstatou je udržování co nejvyšší vlhkosti v zásuvce bez její kondenzace. Tím zelenina a ovoce nepodléhají vysušování a degradaci. Přebytečná vlhkost uvnitř zásuvky pro zeleninu se shromažďuje na hliníkovém panelu a kondenzát je pohlcen propustným panelem a zpětně odpařen do prostoru zásuvky dle potřeby. Propojením těchto tří technologií je možné uchovat ovoce zeleninu čerstvou až sedm dnů.eat-2834549_1280.jpg
Kde koupíte spotřebiče
Prohlédněte si nejbližší prodejce
Kde koupit

Web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci obsahu cookies. Interakcí s webem s tím souhlasíte.